Plisy Comfort to alternatywa dla tradycyjnych rolet i zasłon o większych możliwościach użytkowych i walorach estetycznych. Zastosowanie ich w każdym wnętrzu pozwoli zapewnić termoizolacje jak i ochronę prywatności. Specyfika systemu pozwala na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, czego nie można dokonać przy zastosowaniu tradycyjnych rolet. Dzięki bogatej i bardzo ciekawej kolekcji tkanin do wyboru, która zawiera blisko 150 materiałów, zastosowane plisy idealnie wpasują się w każde wnętrze.


1. Możliwość wyboru uchwytów spośród 2 kształtów, listek i łamany oba wykonane z mocnego tworzywa odpornego na uszkodzenia. Zastosowanie przedłużki możliwe w przypadku uchwytu łamanego.

2. Aluminiowe profile o ciekawym zaokrąglonym kształcie gwarantują odpowiednią stabilność i trwałość plisy.

3. Łatwość doboru koloru profili dzięki szerokiej palecie kolorów, w tym profile okleinowane oraz możliwość lakierowania na dowolny kolor RAL.

4. Bardzo prosty montaż dzięki płytce ustalającej w zatrzasku przykręcanym do listwy przyszybowej – brak konieczności odmierzania odpowiedniego miejsca mocowania. (instrukcja montażu)

5. System umożliwia zablokowanie profilu przez jego wkliknięcie w mocowanie sznurka co zapobiega opadaniu plisy.

6. Wariant mocowania bezinwazyjnego umożliwia szybki montaż bez użycia wkrętów.

7. Możliwość zastosowania prowadzenia żyłkowego zwiększa stabilność plisy – konieczność wykonania dwóch dodatkowych otworów w tkaninie.

8. W przypadku montażu plisy do okna dachowego, zastosowane prowadnice podtrzymują profile oraz tkaninę, tym samym zapobiegając przenikaniu promieni słonecznych przy krawędziach tkaniny.

9. Regulacja siły naciągu możliwa poprzez specjalnie zaprojektowany uchwyt sznurka.

10. Listwa maskująca zabezpiecza profil przed zanieczyszczeniami.

Dostępne kolory profili:

BIAŁY

BRĄZ RAL 8028

ANTRACYT 7016

SREBRNY ANODOWANY

ZŁOTY DĄB

CIEMNY DĄB

ORZECH

MAHOŃ

SOSNAInstrukcje montażu:
Instrukcja montażu plisy Comfort S


Instrukcja montażu plisy Comfort montaż bezinwazyjny.


Instrukcja montażu plisy Comfort D z prowadnicami.